Pas gorczycowy na kręgi szyjne, barki i obojczyki

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 69,00 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Stosuj pas gorczycowy na kręgi szyjne, barki i obojczyki!

Gorczyca biała stanowi w 100% wypełnienie pasa.

Jego niewątpliwą zaletą jest rozmiar – szerokość 42cm długość 27cm. Duży, wygodny i bardzo szeroki pas nosi się komfortowo, można wykonywać inne czynności. Polecany także dla osób aktywnych. Produkt wypełniony jest gorczycą białą, pochodzącą z ostatnich zbiorów. Świeżość gorczycy zapewnia długotrwałe działanie i niski koszt terapii. Działa około 2 lat. Polecany jest bóle różnego pochodzenia takie jak reumatyzm, artretyzm, bóle kręgosłupa, mięśniowe i pourazowe. Migrenowe, bóle głowy, zatok. Gorczyca działa uspokajająco, wycisza objawy stanów lękowych i depresyjnych. Działa zewnętrznie, bezinwazyjnie, szybko i bezpiecznie. Pas gorczycowy na kręgi szyjne, barki i obojczyki wypełniony gorczycą białą jest produktem naturalnym. Przed produkcją gorczycę białą poddano starannemu suszeniu i czyszczeniu, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia, pyłki. Pokrowiec to wysokiej jakości materiał - płótno bawełniane ma gruby, gęsty splot, który wpływa na trwałość produktu. Do produkcji użyto również mocnych i trwałych nici, a przeszycia pasa zapobiegają przesuwaniu się gorczycy białej podczas użytkowania i noszenia. Pas posiada rozmiar uniwersalny, ale doszyte do niego taśmy z rzepami pozwalają na regulację i dopasowanie go do każdej budowy ciała. Produkt ten szyty ręcznie z wielką starannością i dokładnością. Produkt cechuje staranne wykończenie i dbałość o detale.

 

Pas gorczycowy na kręgi szyjne, barki i obojczyki jest wypełniony gorczycą białą.

Jakie są wymiary pasa gorczycowego ?

wymiary: szerokość - 42cm,

długość – 27cm 

Pas wykonany jest z grubego płótna bawełnianego w kolorze ecru. Produkt do stosowania indywidualnego, nie pierzemy tylko wietrzymy, aby nasiona gorczycy byłe suche.

m003asd015

Pas gorczycowy na kręgi szyjne, barki i obojczyki jest wypełniony gorczycą białą.