Pas gorczycowy na lędźwie i biodro

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 39,00 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Pas gorczycowy na lędźwie i biodro jest wypełniony gorczycą białą !

Wypróbuj naturalny pas gorczycowy na lędźwie i biodro, kość ogonową, kręgosłup który wspomaga  działanie przeciwbólowe. Rozgrzewa i rozluźnia bolące mięśnie i stawy. Jest stosowany w medycynie naturalnej od wielu lat jako okłady gorczycowe. Działanie przeciwbólowe, zewnętrzne, bezinwazyjne sprawia, że jest to produkt chętnie wybierany przez wiele osób, także alergików. W 100% naturalny skład to kolejna zaleta tego wyrobu. Wypełnienie stanowi gorczyca biała pochodząca z ostatnich zbiorów. Oczyszczona i osuszona przed procesem produkcyjnym. Dbamy, aby nasiona gorczycy były zawsze świeże, ponieważ gwarantuje to działanie wyrobu w przeciągu około dwóch lat. Każdy nasz pas gorczycowy na lędźwie i biodro posiada datę produkcji i termin ważności – w którym gorczyca biała wytwarza promieniowanie. Ulotka informacyjna w języku polskim jest także dołączona. Wysoka jakość użytych produktów takich jak biała gorczyca i płótno bawełniane o grubym splocie podnosi wytrzymałość wyrobu. A liczne przeszycia zapobiegają przesuwaniu się nasion i umożliwiają równomierne rozłożenie wypełnienia. Rozmiar produktu jest uniwersalny, regulacja odbywa się za pomocą paska zapinanego na rzep. Można go nosić wykonując inne czynności, nie przeszkadza.

 

Zwyrodnienia, reumatyzm wypróbuj pas gorczycowy na lędźwie i biodro!

Okłady z gorczycy stosowane są również na bóle stawów, mięśni, pourazowe, na zwyrodnienia, reumatyzm. Pasy te chętnie wykorzystywane są przez kobiety w bólach menstruacyjnych pozwalając mięśniom w sposób naturalny rozluźnić się. Pas gorczycowy na lędźwie i biodro jest stosowany też na inne części ciała. Wystarczy położyć się na rozłożonym produkcie wybraną częścią ciała np.na kręgosłup, bark, kolana, itd. To zależy tylko od Ciebie jak wykorzystasz promieniowanie wytwarzane przez nasiona gorczycy białej. Rozmiar produktu jest następujący szerokość 35cm, długość 25cm i regulowane paski zapinane na rzep. Kolor klasyczny beżowy, wyrób do stosowania indywidualnego, nie należy go prać, chronić przed zamoczeniem nasion. Skład nasiona gorczycy białej, płótno bawełniane kolor biało – beżowy. Przeszycia w produkcie są co 1 cm, tak jak widać na powyższym zdjęciu, co zwiększa komfort korzystania z produktu, ponieważ gorczyca nie przesuwa się podczas noszenia.

Wypróbuj skuteczne i sprawdzone działanie pasa gorczycowego na lędźwie i biodro!

015asdm004