Pasta do zębów z Miodem Manuka MGO™ 400+, Propolisem BIO 30™ i Olejkiem Manuka (100 ml)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Manuka Health New Zealand Limited
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 39,99 zł
  • Niedostępny

ASD030

 

 

 

PASTA DO ZĘBÓW Z MIODEM MGO™ 400+, PROPOLISEM BIO 30™ I OLEJKIEM MANUKA

Właściwości:

  • Stymuluje gojenie się dziąseł oraz zapobiega powstawaniu próchnicy
  • Posiada łagodzące właściwości ściągające
  • Działa przeciwzapalnie, łagodzi podrażnienia
  • Regularne stosowanie pasty Manuka Health zapobiega chorobom zębów i przyzębia oraz łagodzi owrzodzenia jamy ustnej

 

Pasta do zębów na bazie miodu Manuka MGO™ 400 i Propolisu BIO30™ łączy w sobie trzy naturalne aktywne składniki. Nowozelandzki propolis BIO30™ pomaga w skutecznej higienie jamy ustnej, dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości BIOflawonoidów. Unikalne antybakteryjne właściwości miodu Manuka MGO™ 400 i olejku Manuka pozwalają utrzymać zdrowe zęby i dziąsła. Olejki eteryczne i zioła nadają paście przyjemny smak oraz pozostawiają uczucie świeżości i czystości. Pasta nie zawiera fluorku ani konserwantów.

 

Miód  Manuka MGO™ 400: Posiada bardzo wysokie właściwości przeciwbakteryjne i lecznicze . MGO™ 400 skrót od słowa Methylglyoxal , który jest  odpowiedzialny za procesy antybakteryjne i antyseptyczne  występujące w miodach  Manuka. Firma Manuka Health bada zawartość metyloglyoxalubazując na normach Politechniki Drezdeńskiej, na przykład MGOTM 400+ Manuka Honey został dokładnie przebadany i potwierdzono, że zawiera co najmniej 400 mg/kg dietetycznego metyloglyoxaluczyli wykazuje  silne właściwości lecznicze .

 

Propolis BIO 30: Propolis znany jest ze swoich właściwości przeciwutleniających, antybakteryjnych i antyseptycznych, które zawdzięcza wysokiemu stężeniu flawonidów.  Flawonidy są naturalnymi substancjami ochronnymi roślin. Posiadają wiele funkcji biologicznych, w tym właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Pszczeli Propolis pochodzący z Nowej Zelandii, będącej krajem o najwyższej czystości ekologicznej, jest szczególnie bogaty we flawonoidy. Zawartość flawonoidów utrzymuje się na poziomie 30mg/1gram propolisu. Propolis znany jest także z zawartości ponad 250 zidentyfikowanych związków aktywnych biologicznie.

 

 

Sposób stosowania: Dla uzyskania najlepszych rezultatów, należy szczotkować zęby pastą Manuka Health NZ na bazie  miodu Manuka MGO™ 400 i Propolisu BIO30™  po każdym posiłku.

 

Przeciwskazania: Propolis może wywoływać reakcje alergiczne. W przypadku wystąpienia opuchlizny w jamie ustnej lub gardle należy  zaprzestać używania pasty.

Dostępna pojemność: 100ml