Poduszka gorczycowa duża 45x70cm

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 88,00 zł 49,90 zł

Poduszka gorczycowa duża 45x70cm do produkcji użyto gorczycy białej, zapraszamy do zapoznania z szeroką ofertą wyrobów gorczycowych.

Uniwersalne zastosowanie poduszki gorczycowe na różne bóle!

Gorczyca biała, która stanowi wypełnienie poduszki z gorczycy pochodzi z ostatnich zbiorów i została starannie oczyszczona. Do produkcji użyto wytrzymałych i mocnych nici, a przeszycia produktu zapobiegają przesuwaniu się gorczycy podczas użytkowania. Wypełnienie jest równomiernie rozłożone, co jest bardzo wygodne i komfortowe podczas spania i leżenia a także siedzenia. Wyrób ten idealnie nadaje się do siedzenia, leżenia, ponieważ jest stosunkowo płaski i nie jest gruby. Można go podkładać pod różne części ciała w zależności od potrzeby, dlatego też jest bardzo chętnie kupowany także do okładów. Różnorodność zastosowania sprawia, że jest to produkt uniwersalny. Materiał poszewki to gęsto tkane płótno bawełniane, które zapewnia trwałość poduszki. Nie rozciąga się i jest trwałe oraz wytrzymałe.

 

Poduszka gorczycowa to recepta na:

- bóle stawów, korzonków, mięśniowe, pourazowe

- reumatyzm, artretyzm, gościec

- migreny, bóle głowy, zatok

- polecana na stany lękowe, nerwice, depresje

- posiada właściwości izolacyjne, dlatego chroni nasz organizm przed szkodliwym działaniem żył i cieków wodnych, zapewniając spokojny i komfortowy sen

- produkt polski, starannie i ręcznie wykonany

- posiada okres ważności produktu, gwarantując działanie gorczycy białej

- nasiona gorczycy białej wytwarzają promieniowanie, które zbawiennie wpływa na organizm ludzki

 

Jak używać poduszkę gorczycową?
poduszkę gorczycową podkładać pod części ciała np. pod kręgosłup, nogi, ręce, głowę, odcinek piersiowy, itd. Należy dbać, aby nasiona gorczycy białej były suche. Kolor pokrowca beżowy, neutralny. Wymiary długość 70cm, szerokość 45cm.
Spokojny, komfortowy sen zapewni Ci poduszka gorczycowa!

 

 

m021asd15