Poduszka z gorczycą 18x18cm, 500g gorczycy

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 25,00 zł

Gorczyca biała pochodzi z tegorocznych zbiorów 2023 i stanowi w 100% wypełnienia. Jest to komfortowy i praktyczny wyrób gorczycowy.Poduszka z gorczycą 18x18cm polecana w rehabilitacji!

 

   Szerokie zastosowanie produktu gorczycowego w:

- poduszka z gorczycą 18x18cm używana jest w rehabilitacji i ćwiczeniach – rozluźnia i rozgrzewa obolałe miejsca, jako okład gorczycowy

- w dolegliwościach takich jak: reumatyzm, zwyrodnienia, artretyzm, gościec, bóle stawów i mięśni, nerwobóle, nerwice, depresja,

- ma działanie izolacyjne – chroni przed szkodliwym działaniem żył i cieków wodnych,

- do ćwiczeń – stóp, rąk, stosowany jako woreczek na głowę do ćwiczeń korekcyjnych,

- do spania – pod głowę, kark, wycisza stany lękowa, pomaga w rozluźnieniu i poprawia komfort snu

Poduszka z gorczycą 18x18cm wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. 500g gorczycy białej zużyto do wypełnienia. Gorczyca biała pochodzi z ostatnich zbiorów, została wcześniej dokładnie oczyszczona i wyselekcjonowana. Posiada długi termin ważności – dwa lata co wpływa na niski koszt terapii. Jest to wyrób w 100% naturalny, bezpieczny i polski. Kształt produktu to kwadrat idealnie pasuje do okładów gorczycowych na różne części ciała jak: pod kark, na piętę, łokieć, kolano, itd. Poszewkę wykonano z grubo tkanego płótna bawełnianego, które nie uczula. Wybrany kolor produktu należy zaznaczyć pod ceną towaru.

 

W 100% naturalna jest poduszka gorczycowa 18x18cm!

Gorczyca biała używana jest w medycynie naturalnej już od bardzo dawna. Wszystkie nasze produkty z gorczycy posiadają

datę produkcji, numer serii, okres trwałości - przez który działa gorczyca, znak CE. Co gwarantuje świeżość produktu, wysoką jakość i pewność, że gorczyca działa i zachowuje swoje właściwości (wytwarza biopole), co jest bardzo ważne, przy kupnie nowych produktów z gorczycy i na co należy zwracać uwagę. Polecamy poduszki z gorczycy.

 

Jakie są opcje dodatkowe (opcje dodatkowe) do poduszek z gorczycy?

Jest możliwość również skorzystania z opcji dodatkowych, takich jak:

- zioła – lawenda. Pachnąca lawendą mata gorczycowa pozwala na głęboki relaks i wyciszenie podczas użytkowania. Olejki eteryczne znajdujące się w kwiatach lawendy sprawiają, że poczujemy się, odprężeni, wyciszeni. Zapach lawendy wpływa kojąco na układ nerwowy człowieka. Oznacza to, że związki aromatyczne zawarte w olejku lawendowym łagodzą skutki stresu, wyczerpania umysłowego, czy napięcia nerwowego. Ponadto mają działanie uspokajające i ułatwiają zasypianie. Suszone kwiaty lawendy umieszczone w poduszce (gorczycowej, z łuską gryki, lub gorczycowo-gryczanej) pomagają zrelaksować się i spokojnie przespać całą noc. Do naszych produktów dokładamy tylko suszone kwiaty lawendy, a nie łodygi. Wystarczy zaznaczyć opcje znajdujące się pod ceną produktu, zapraszamy. 

Cena za 1 sztukę.

 

 

015asdr131