Polifenole i witamina E 250ml 25 porcji TOPOPROTECT

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dr. Jacob's
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 53,00 zł
  • Niedostępny

TocoProtect

Polifenole i witamina E

250 ml - 25 porcji

koszt dziennej porcji: 2,16 zł

 

TocoProtect to naturalna ochrona komórek przez silne antyutleniacze: witaminy z grupy E i polifenole z oliwek. Składniki te chronią komórki przed niszczącym działaniem wolnych rodników tlenowych (stres oksydacyjny). Witamina E dodatkowo wspomaga prawidłowe podziały komórek.

Dzięki użyciu oliwy z oliwek, dieta śródziemnomorska jest bardzo bogata w polifenole i witaminę E, w tym tokoferole. Jednakże, w przemysłowej produkcji oliwa tłoczona jest na gorąco a następnie rafinowana. To powoduje znaczne wyjałowienie jej z wartościowych składników. Oliwa tłoczona na zimno utrzymuje dużą ilość korzystnych dla zdrowia składników oraz wszystkie swoje właściwości zdrowotne, charakterystyczny kolor i smak. TocoProtect zawiera harmonijne połączenie smaku wysokiej jakości oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno i oleju z pestek dyni. To doskonałe połączenie zdrowia i przyjemności.

Oliwa z oliwek oraz olej z pestek dyni użyte w TocoProtect wytwarzane są w szczególniedelikatny sposób tak, aby zachowały maksymalną ilość wartościowych składników.Dodatkowo TocoProtect zawiera standaryzowany ekstrakt z oliwek, w celu zapewnienia stałej ilości polifenoli.

Zestaw naturalnych witamin z grupy E

Do witamin z grupy E należy jej osiem różnych form – cztery rodzaje tokoferoli i cztery rodzaje tokotrienoli. TocoProtect zawiera mieszaninę naturalnych form witaminy E: alfa-tokoferol, około 50% gamma-tokoferolu oraz tokotrienole.

 

10 ml TocoProtect zawiera:

– aż 115 mg naturalnych tokoferoli (z czego około 50% to gamma-tokoferol) i tokotrienoli,
– 36 mg równoważników witaminy E, które pomagają chronić komórki przed stresem oksydacyjnym,
– 2,5 mg hydroksytyrozolu – polifenol z oliwy, który przyczynia się do ochrony lipidów we krwi przed stresem oksydacyjnym.

 

Sposób użycia:

Spożywaj codziennie 10-20 ml TocoProtect. Dodawaj go do sałatek, koktajli warzywnych lub do polewania gotowych potraw (kasze, pierogi, itp.). Nie polewaj potraw bardzo gorących – powinny być w temperaturze, w jakiej
możesz je już spożyć.

Składniki: oliwa z oliwek (90%), olej z pestek dyni (8,5%), ekstrakt bogaty w tokoferol, tokotrienol, ekstrakt tokoferolu (0,3%) (Tocomin®), ekstrakt z oliwek.

Zawiera śladowe ilości węglowodanów, cukrów, białka oraz soli.

 

tocoprotect

Jakie są przeciwwskazania do stosowania produktu?

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik)  zróżnicowanej diety.

Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.

 

Jak przechowywać produkt?

Warunki przechowywania: przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze nie przekraczającej 25ºC, w suchym miejscu. Suplementy diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.