Skarpeta gorczycowa do kolana - rehabilitacja

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 56,00 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Boli stopa, kostka, czy kolano? Zastosuj skarpetę gorczycową do kolana!

Gorczyca biała jest używana w medycynie naturalnej, podczas rehabilitacji. Jak działa, na czym polega jej fenomen? Dzięki wypełnieniu skarpety gorczycą białą produkt działa rozgrzewająco, a także rozluźniająco. Polecany jest na bóle różnego pochodzenia, takie jak: reumatyczne, stawów, artretyczne, mięśni, stawów, pourazowe. Szybko łagodzi ból, a dodatkowo działa jak ciepły kompres rozgrzewający. Jest to wyrób długi, to oznacza, że można go stosować zarówno na bóle stopy, kostki, a także kolana. Może być używany profilaktycznie lub podczas trwającego leczenia. W 100% naturalny i bezpieczny. Stosowany zewnętrznie i bezinwazyjnie nie obciąża narządów wewnętrznych, jak w przypadku środków doustnych. Nasiona gorczycy używane były już w starożytności przez starożytnych Sumerów. Skarpeta gorczycowa posiada długi termin ważności, bo wynosi on około dwóch lat. Jej rozmiar jest uniwersalny, pasuje na nogę prawą lub lewą, damską lub męską. Skarpetę z gorczycą prosto się zakłada i ściąga, zaleca się używanie produktu podczas siedzenia, odpoczywania. Nie nadaje się do chodzenia. Pakowana jest po jednej sztuce, z ulotką informacyjną. Na opakowaniu znajduje się data produkcji, seria oraz termin ważności wyrobu. Wysokość skarpety z gorczycą 40cm, 2 rozmiary do wyboru: mała (26-41) duża (42-46). Wybrany rozmiar należy zaznaczyć w okienku pod ceną towaru. 

 

Skarpeta gorczycowa do kolana jest skuteczna i naturalna!

Jakie są zalety skarpety gorczycowej? - to wyrób polski, naturalny. Skład skarpety gorczycowej do kolana: 1. wypełnienie - to gorczyca biała, która pochodzi z ostatnich zbiorów i 2. pokrowiec - to płótno bawełniane o grubym splocie. Posiada liczne przeszycia, wykonane mocnymi nićmi, które zapobiegają przesuwaniu się gorczycy podczas noszenia. Rozmiar uniwersalny, pasuje zarówno na prawą jak i na lewą nogę. Kolor skarpety jest klasyczny, elegancki - ecru, beżowy, pakowana po jednej sztuce. Produkt cechuje staranne wykonanie, dbałość o detale i jest ręcznie szyty w Polsce. W ofercie naszego sklepu Zdrowapolka.pl dostępne są skarpety o różnych długościach: duża – do kolana, mała – powyżej kostki. Jeżeli produkt ma działać również na bóle kolan, to należy wybrać – dużą. Wysoka jakość użytych do produkcji materiałów, świeża gorczyca biała (długi termin skutecznego działania wyrobu) to cechy, które posiadają tylko nasze wyroby. Wypróbuj ich działanie i odmień swoje życie. Zapraszamy zespół Zdrowapolka.pl

m013