Skarpeta gorczycowa do kolana - rehabilitacja

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 56,00 zł

Skarpeta gorczycowa do kolana - rehabilitacja jest produktem naturalnym do produkcji użyto gorczycę z ostatnich zbiorów, duży wybór wyrobów gorczycowych!

Boli stopa, kostka, czy kolano? Zastosuj skarpetę gorczycową do kolana!

Gorczyca biała jest używana w medycynie naturalnej, podczas rehabilitacji. Jak działa, na czym polega jej fenomen? Dzięki wypełnieniu skarpety gorczycą białą produkt działa rozgrzewająco, a także rozluźniająco. Polecany jest na bóle różnego pochodzenia, takie jak: reumatyczne, stawów, artretyczne, mięśni, stawów, pourazowe. Szybko łagodzi ból, a dodatkowo działa jak ciepły kompres rozgrzewający. Jest to wyrób długi, to oznacza, że można go stosować zarówno na bóle stopy, kostki, a także kolana. Może być używany profilaktycznie lub podczas trwającego leczenia. Jest to wyrób wpisany do rejestru wyrobów medycznych, w 100% naturalny i bezpieczny. Stosowany zewnętrznie i bezinwazyjnie nie obciąża narządów wewnętrznych, jak w przypadku środków doustnych. Używany już w starożytności przez starożytnych Sumerów. Skarpeta gorczycowa posiada długi termin ważności, bo wynosi on około dwóch lat. Jej rozmiar jest uniwersalny, pasuje na nogę prawą lub lewą, damską lub męską. Prosto się ją zakłada i ściąga, zaleca się używanie produktu podczas siedzenia, odpoczywania. Nie nadaje się do chodzenia. Pakowana jest po jednej sztuce, z ulotką informacyjną. Na opakowaniu znajduje się data produkcji, seria oraz termin ważności wyrobu, podczas którego gorczyca działa wytwarza korzystne promieniowanie na organizm ludzki i uruchamia mechanizmu leczące.

 

Skarpeta gorczycowa do kolana jest skuteczna i naturalna!

Jakie są zalety skarpety gorczycowej? - to wyrób polski, naturalny. Skład skarpety gorczycowej do kolana: 1. wypełnienie - to gorczyca biała, która pochodzi z ostatnich zbiorów i 2. pokrowiec - to płótno bawełniane o grubym splocie. Posiada liczne przeszycia, wykonane mocnymi nićmi, które zapobiegają przesuwaniu się gorczycy podczas noszenia. Rozmiar uniwersalny, pasuje zarówno na prawą jak i na lewą nogę. Kolor skarpety jest klasyczny, elegancki - ecru, beżowy, pakowana po jednej sztuce. Produkt cechuje staranne wykonanie, dbałość o detale i jest ręcznie szyty w Polsce. W ofercie naszego sklepu Zdrowapolka.pl dostępne są skarpety o różnych długościach: duża – do kolana, mała – powyżej kostki. Jeżeli produkt ma działać również na bóle kolan, to należy wybrać – dużą. Wysoka jakość użytych do produkcji materiałów, świeża gorczyca biała (długi termin skutecznego działania wyrobu) to cechy, które posiadają tylko nasze wyroby. Wypróbuj ich działanie i odmień swoje życie. Zapraszamy zespół Zdrowapolka.pl

m013