Szeroki pas z gorczycy na kręgosłup - rehabilitacja

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 49,00 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Pas z gorczycy białej na kręgosłup - od polskiego producenta !

 

 Zyskaj moc działania gorczycy białej  !

- działanie rozgrzewające

Prezentowany pas rozgrzeje i rozluźni Twój obolały, spięty kręgosłup.

Pomoże Ci odprężyć się i zrelaksować w naturalny sposób.

- pomoc w bólach różnego pochodzenia, wszechstronne działanie

Jeżeli borykasz się z bólami mięśniowymi, reumatycznymi, pourazowymi kręgosłupa wypróbuj nasz pas na kręgosłup - gorczyca biała wytwarza silne pole biologiczne. 

Gorczyca biała stosowana jest w bólach migrenowych, menstruacyjnych, nerwobólach. Wspomoże w obniżaniu Twoich lęków, napięć i stanów lękowych, a także nerwicowych. Idealnie nadaje się do stosowania podczas relaksacji, odpoczynku. 

- masaż kręgosłupa

Pas ten zapewni Ci łagodny, relaksujący i subtelny masaż kręgosłupa. Jego wypełnienie (gorczyca biała) przemieszczając się podczas noszenia, lekko pobudzi ukrwienie Twojego ciała, co wpłynie na lepsze ukrwienie Twoich tkanek w obrębie kręgosłupa.

- wygodne i praktyczne zastosowanie

Pas możesz nosić wszędzie - w domu, na spacerze, podczas zakupów - i wykonywać jeszcze inne czynności jednocześnie.

Pomoże to zaoszczędzić Twój czas, gdyż nie musisz być unieruchomiony podczas jego działania. 

- działa na cały kręgosłup

Tylko jeden produkt, a działa na cały Twój kręgosłup - od szyi, poprzez kark, odcinek piersiowy, lędźwiowy aż do kości ogonowej.

Produkowany przez nas pas na kręgosłup ma długość aż 60cm. 

- uniwersalny rozmiar

Może być stosowany zarówno przez kobietę jak i mężczyznę. Pas jest regulowany w łatwy i prosty sposób. Nie sprawi Ci żadnych trudności podczas użytkowania.

Idealnie dopasuje się do Twoich kształtów anatomicznych.

- pas jest tani w użytkowaniu - mamy na to dowody!

Termin ważności pasa na kręgosłup to aż 2 lata. Gorczyca biała i gryka pochodzi z ostatnich zbiorów i jest świeża. Na bieżąco zapewniamy dostawy tego surowca. Łuska z gryki jest sucha, niepołamana i starannie oczyszczona. Dbamy o jak najwyższy standard naszych wyrobów.

Rozkładając koszt pasa na 2 lata to tylko 0,07 groszy na 1 dzień. Wybór tego produktu jest rozsądną inwestycją. 

- 100% naturalny skład, ręcznie i starannie wykonany

Wypełnienie pasa stanowi - gorczyca biała. Pokrowiec to 100% bawełna.

Pas na kręgosłup jest produktem szytym w Polsce.

           Klienci chętnie wybierają także nasze poduszki, maty i materace gorczycowe stosując je podczas snu, zapraszamy.

Wymiary pasa długość 60cm, szerokość 26cm

Do produkcji pasa z gorczycy na kręgosłup użyto gorczycy z ostatnich zbiorów i starannie ją oczyszczono z pyłów i zanieczyszczeń. Produkt wykonano z materiału - płótna bawełnianego, który posiada gęsty, wytrzymały splot. Przeszycia pasa wykonano w celu zapobiegania przesuwaniu się gorczycy podczas noszenia, za pomocą wytrzymałych i mocnych nici. Pozwala to również na równomierne rozłożenie wypełnienia. Wyrób cechuje staranne wykonanie, dbałość o detale. Jest to produkt polski, rozmiar uniwersalny. Pas na kręgosłup posiada regulowane paski, które ułatwiają przystosowanie go do każdej budowy ciała. Niewątpliwą zaletą pasa jest jego szerokość i długość od kręgów szyjnych po kość ogonową. Szeroki pas z gorczycy na kręgosłup pomaga w bólach reumatycznych, stawów, artretycznych, korzonków, bioder, pourazowych i mięśniowych. Posiada właściwości rozgrzewające i rozluźniające, dlatego jest bardzo chętnie stosowany podczas rehabilitacji. Można stosować go również profilaktycznie. Łatwo można go założyć, ponieważ posiada specjalne rączki (podobnie jak plecak). Regulacja odbywa się poprzez regulatory i bez problemu można dopasować produkt do cech anatomicznych użytkownika. Jest to wyrób gorczycowy polecany także dla osób aktywnych, ponieważ noszą go można wykonywać inne czynności.

 

Szeroki pas z gorczycy na kręgosłup to produkt polski!

Pas z gorczycy na kręgosłup jest długi wynosi aż 60cm. Jego szerokość to 26cm. Kolor klasyczny beżowy, jest do stosowania indywidualnego, nie można go prać. Jak stosować szeroki pas na kręgosłup? nałożyć pas na plecy i przymocować regulowanym zapięciem, dopasować pas do budowy ciała pacjenta. Jaki jest skład szerokiego pasa na kręgosłup? nasiona gorczycy białej, płótno bawełniane kolor biało - beżowy.  Przeszycia w produkcie są co 3 cm, tak jak widać na zdjęciach, co zwiększa komfort korzystania z produktu, ponieważ gorczyca nie przesuwa się podczas noszenia.

Żyj zdrowo i naturalnie!

  

 

m001asd15 Szeroki pas z gorczycy na kręgosłup to produkt polski