Pektyny Cytrusowe 450 g,

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dr. Jacob's
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 279,00 zł
  • Niedostępny

Pektyny Cytrusowe modyfikowane  suplement diety

składniki dla naczyń, prawidłowego poziomu cholesterolu i ciśnienia 
450 g, proszek na 90 porcji

 

Pektyny Cytrusowe modyfikowane to produkt w 100% naturalny, wolny od pestycydów i wyprodukowany naturalnymi metodami. Pektyny cytrusowe przyczyniają się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi* (przy dziennym spożywaniu 6 g pektyn) i obniżają wzrost poziomu glukozy we krwi po posiłku (przy dziennym spożywaniu 10 g pektyn). Produkt zawiera także potas, który wspiera utrzymanie normalnego ciśnienia krwi. Spożywanie pektyn wraz z posiłkiem pomaga ograniczyć wzrost poziomu glukozy we krwi po tym posiłku.


Modyfikacja

Naturalne pektyny z owoców cytrusowych ma masę cząsteczkową 50 000 – 300 000 daltonów. Organizm musi ją rozłożyć do pektyny niskocząsteczkowej. Osoby ze słabszym trawieniem nie odnoszą pełnej korzyści z ich spożywania. Pektyny Cytrusowe są łatwoprzyswajalne ponieważ zawierają pektyny zmodyfikowane – masa cząsteczkowa mniejsza niż 20 000 daltonów. Tak modyfikowane pektyny posiadają wszystkie cenne właściwości rozpuszczalnego błonnika pokarmowego oraz są bogate w galaktozydy.

 

Skład: 100% modyfikowana pektyna cytrusowa.

 

Składniki Pektyn Cytrusowych stosuje się:

– dla naczyń i prawidłowego poziomu cholesterolu,
– dla pracy jelit (błonnik),
– dla diabetyków,
– dla normalnego ciśnienia krwi.

 

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia:

3 razy dziennie jedną płaską miarkę (5 g) zmieszać z min. 200 ml gorącego lub zimnego płynu (woda, herbata lub zupa). Produkt najlepiej spożywać wraz z posiłkiem. Przy problemach z przełykaniem lub niewystarczającym nawodnieniu występuje ryzyko zakrztuszenia i miarkę produktu należy rozpuścić w min. 300 ml płynu. 

Produkt świetnie komponuje się z ekstraktem z granatu GranaFerment Dr. Jacob’s – 10 ml GranaFerment i miarkę Pektyn Cytrusowych wymieszać w 200 ml wody lub soku owocowego.

 

pektyny cytrusowe dr jacobs

Informacje dodatkowe:

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy suplement diety niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 Firma Dr. Jacob's założona została w 1997r. przez doktorów medycyny L.M. Jacoba i K.O. Jacoba jako firma rodzinna. Od początku kładła nacisk na utrzymanie najwyższej jakości produktów i na innowacyjność. Dzięki temu na przestrzeni lat rozwinęła się tworząc naturalne produkty oparte na starych mądrościach i najnowszych zdobyczach wiedzy medycznej.

Dr. Jacob's Medical jako pierwsza firma w Niemczech, wprowadziła linię produktów odkwaszających opartych na cytrynianiach, ze śladową ilością sodu, a bogatych w potas. Od dziewięciu lat, jako jeden z pierwszych instytutów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, bada właściwości zdrowotne owocu granatu i jest w pierwszej trójce najlepszych europejskich producentów preparatów z granatu.

Produkty Dr. Jacob's tworzone są z myślą o przyniesieniu korzyści zarówno luidziom jak i środowisku. Żaden z nich nie był testowany na zwierzętach. Wszystkie składniki użyte w preparatach Dr. Jacob's są pochodzenia roślinnego lub mineralnego. Jeżeli użyty składnik wytwarzany jest jedynie przez organizmy zwierząt, pozyskuje się go w sposób nie przynoszący im cierpienia (np. witamina D3 pochodzi z owczej wełny). Najwyższej jakości składniki naturalne oraz rygorystyczne normy zapewniają doskonałą jakość i wyjątkowy charakter produktów Dr. Jacob's.