Maść Borowinowa 130ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Gorvita
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 18,90 zł
  • Niedostępny

Działanie maści jest związane z właściwościami borowiny, olejku cedrowego, pichtowego oraz uzdrowiskowej wody mineralnej: wodorowęglanowo-chlorkowo- -sodowej - bromkowo - jodkowo - borowej z Uzdrowiska Rabka. Składniki te są szybko i łatwo wchłaniane przez skórę, a zawarta w składzie naturalna allantoina i D-panthenol dodatkowo ją odżywia i nawilża. Maść stanowi dobrą alternatywę dla klasycznych okładów borowinowych, a możliwość pozostawiania jej na skórze przez dłuższy czas wpływa korzystnie na skuteczność działania składników czynnych zawartych w składzie. 

Składniki/ INCI:
Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Polysorbate 20, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Octylstearate, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Dimethicone, Carbomer, Stearyl Alkohol, Triethanoloamine, Limii aquossae liquidum Extract, Albies Sibirica Oil,Juniperus Virginiana Oil ,Mentol,Methylparaben, Allantoin, D-Panthenol.

Składniki pochodzenia naturalnego. Testowany dermatologicznie. Produkt nie testowany na zwierzętach.

MAŚĆBOROWINOWA wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe i przeciwzapalne. Regularnie stosowana przyczynia się do zredukowania lub ustąpienia obrzęków stawowych, zmniejszenia bólu i sztywności porannej, ogólnej poprawy sprawności ruchowej.Zalecana jest po urazach narządu ruchu, w reumatoidalnym zapaleniu stawów, zesztywnieniu zapalnym stawów kręgosłupa, bólach kręgosłupa, w zapaleniu korzonków nerwowych bądź też w chorobach układu krążenia w obrębie kończyn dolnych.
 
Sposób użycia:stosować zewnętrznie kilka razy dziennie lub w zależności od potrzeb, delikatnie wmasowując maść w skórę aż do wchłonięcia.


GORVITA
 rozpoczęła działalność w 1989 roku. Początkowo zajmowała się wyłącznie dystrybucją wybranych firm farmaceutycznych i kosmetycznych. Kontrakty te pozwoliły na przetrwanie firmy i w perspektywie na potencjalny jej rozwój, a doświadczenie nakazało szukać możliwości zmiany profilu działalności firmy tak, by chociaż częściowo uniezależnić się od lepszej bądź gorszej kondycji poszczególnych partnerów biznesowych.

GORVITA postanowiła stać się firmą wytwarzającą swój produkt. Mimo niewątpliwych korzyści, jakie przyniosło stosowanie leków chemicznych, dzięki którym liczne choroby przestały być groźne dla życia, notuje się obecnie coraz większy spadek zaufania do chemioterapii i leków syntetycznych. Leki syntetyczne powodują wiele nowych zagrożeń dla zdrowia ludzkiego. Wzrasta ciągle liczba ciężkich chorób polekowych i powikłań, wywołanych ubocznym działaniem nadużywania leków chemicznych. Świat, zrażony do leków syntetycznych, zwraca się do naturalnych środków leczniczych - ziół i leków z nich przyrządzonych. Takie właśnie produkty oferuje firma Gorvita.

Firma specjalizuje się głównie w produkcji suplementów roślinnych oraz preparatów do stosowania zewnętrznego w oparciu tylko o naturalne surowce. Blisko związana z Uzdrowiskiem w Rabce, mającym wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzdrowiskowym z wykorzystaniem wód leczniczych, stosuje je do projektowania i wdrażania swoich wyrobów. Ciągle rozwija swoją ofertę, dbając jednocześnie o najwyższą jakość swoich produktów.